A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне Некомерційне Підприємство "Кобеляцька Центральна Районна Лікарня" Кобеляцької Районної Ради Полтавської Області
39200, Полтавська обл., м. Кобеляки, вул. Шевченка, 78/109
kobcrb@ukr.net

Захищене і здорове покоління

Дата: 23.04.2018 08:25
Кількість переглядів: 3

Тема: «Захищене і здорове покоління»

    Міжнародна організація праці оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці. Вперше він відзначався у 2003 році.

   Ідея проведення Всесвітнього дня охорони праці бере початок від Дня пам’яті загиблих працівників, уперше проведеного американськими та канадськими трудящими в 1989 році в пам’ять про працівників, які загинули та отримали травму на виробництві.

    У цей день більш ніж в ста країнах світу проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці.

 В Україні цей День отримав назву «День охорони праці» і відзначається згідно до Указу Президента України № 685/2006 від 18 серпня 2006 року щорічно 28 квітня.

   В Кобеляцькій центральній районній лікарні з 23.04.18р. по 28.04.18р. проводиться тиждень охорони праці з нагоди Всесвітнього дня охорони праці, відповідно до Указу Президента України від 18.08.06р. №685/2006 «Про День охорони праці».

  Для організації та проведення Всесвітнього дня охорони праці створено організаційний комітет. Членами організаційного комітету  розроблено плани заходів по проведенню тижневика до Всесвітнього дня охорони праці, розроблено графік перевірок структурних підрозділів Кобеляцької ЦРЛ.

  В адміністративному корпусі та кабінеті охорони праці оформлено інформаційний куточок до Всесвітнього дня охорони праці.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень