Комунальне Некомерційне Підприємство "Кобеляцька Центральна Районна Лікарня" Кобеляцької Районної Ради Полтавської Області
39200, Полтавська обл., м. Кобеляки, вул. Шевченка, 78/109
kobcrb@ukr.net

12 травня – Всесвітній день медичної сестри

Зі святом вас, дорогі Кобеляцькі колеги!

    Свято медичних сестер було впроваджене Міжнародною Асоціацією ще 48 років тому – 12 травня 1971 року. В Україні день медичної сестри відзначається з 1997 року і його розмах набуває сили з кожним роком.
     Медична сестра – це не професія, це, як правило, стан душі. У всі часи медичні сестри є зосередженням милосердя, тому не випадково їх нерідко називають просто – сестри милосердя.
     Професія медичної сестри – складна та багатогранна. Вона поєднує в собі високий професіоналізм і надзвичайну відповідальність, лишаючись при цьому ледве помітною, але вкрай значущою. Серед усіх медиків медична сестра – це саме та людина, котра може допомогти і підтримати хворого у найтяжчі для нього години і дні.
     Ось тому, користуючись нагодою, хочу щиро привітати і висловити велику вдячність нашим розумницям і красуням у білих халатах, котрі постійно допомагають своїм пацієнтам впоратися з болем як в душі, так і в тілі.
     Окреме величезне спасибі нашим медичним сестрам – ветеранам, які сумлінно працювали і працюють багато років у медустановах Кобеляччини, не зрадили своєму професійному обов’язку. Нині більшість з них є хорошим прикладом для молодих медсестер, які нещодавно прийшли в нашу лікарню і зможуть навчитися у них відданості цій благородній професії.
     Низький уклін вам і найкращі побажання за ваш невтомний труд, що межує з героїзмом!
     За вашу самовідданість і чесність – наша честь вам і хвала!
     Нехай віддячить вам доля за ваші недоспані ночі сторицею радості, добра і любові!
     Нехай ваша праця ніколи не буде непоміченою в суспільстві, якому ви віддаєте роки життя і звитяжної праці!
      Зі святом вас, дорогі медичні сестри!

 

 

Володимир Казирод,
Головний лікар
Кобеляцької ЦРЛ     
 
Вікторія Омеляненко,
Головна медична сестра