Цікаве та корисне
Соляна кімната Кобеляцької ЦРЛ
Галотерапія - показання та протипоказання
Спелеотерапія призначається лікарем при:
- бронхіальній астмі;
- хронічному бронхіті;
- предастматичних станах, алергічних хаворюваннях;
- хворобах ЛОР-органів (риносинуситах, фарингітах, турбоотітах);
- дерматологічних захворюваннях (дерматозах, псоріазі, жирної себореї, екземі, вуграх і гнійника на тілі);
- гіпертонії І і ІІ ступенів.
Перебування в соляних шахтах зменшує кашель, полегшує відходження мокроти, нормалізує обмінні процеси і покращує імунітет.
При дерматологічних захворюваннях призначається в середньому 10-15 сеанісів, а при хворобах органів дихальної системи - 20-25. Для закріплення терапевтичного лікування в соляних шахтах і печерах при наявності будь - якого захворювання необхідно провести в них хоча б 3 тижні. Для профілактичної мети достатньо буде і 10 сеансів.
Щоб хвороба відступила назавжди, треба в найсуворішому порядку дотримувати встановлений режим відвідування процедур і знаходитися у соляній палаті щодня. У разі серйозних захворювань пацієнтам бажано проходити курс спелеотерапії кілька разів на рік (до 200 годин щорічно).
Але для спелеотерапії є протипоказання. Так, наприклад, від спелеотерапії краще утримуватися при:
- гострих респіраторних захворюваннях вірусного походження, супроводжуваних високою температурою;
- кровохарканні;
- туберкульозі;
- абсцесі дихальних органів;
- пневмосклерозі;
- гіпертонії ІІІ і IV ступенів;
- хворобі нирок;
- онкологічних захворюваннях;
- явних хворобах внутрішніх органів.
Як вже говорилося, вагітність не є протипоказанням для відвідування соляних шахт і печер, а от у післяпологовий період (перші 6 -12 місяців) лікувальний ефект для годуючих матерів може бути не таким сильним, як передбачається. Однак через рік після пологів гормональний фон в жіночому організмі відновлюється, досягає своєї колишньої "чутливості" і позитивний ефект спелеотерапії знову стає відчутним.
У кожному разі, до спелеотерапії варто вдаватися тільки після консультації з лікарем і не керуватися своїми припущеннями!
При гострих захворюваннях зубів, ротової порожнини і горла їх необхідно завчасно пролікувати.
Дізнайтеся у свого лікуючого лікаря про те, чи можна вам відвідувати сеанси спелеотерапії і як підготуватися до них .
На "здоров’я "
Хто палить і не палить присвячується...
... доводять до вашого відома, що в магазинах, а також в інших торгівельних точках ви можете придбати різноманітні асортимент сигарет та цигарок.
Як нагороду, за їх придбання — одержите хронічний бронхіт, емфізему легень, зможете легко добитись ампутації кінцівок внаслідок ендартеріїтів, позачергового інфаркту міокарду, інсульту, гіпертонії і багато подібного.
Ваш організм може прикрасити виразка шлунку. Зважте що 98% раку легенів 'заброньовано" для курців. Тютюновий дим одарує Вас стійким головним болем, послабленням зору, погіршенням пам’яті й слуху.
Крім того, добре мати і "своє" бухикання, яким Ви зможете користуватись де завгодно і скільки завгодно.
Знайте: від паління розвивається склероз, який наблизить Вашу старість.
Врахуйте: серце у курця зупиняється на 5 років раніше, зуби змінюються в кольорі, залишають ротову порожнину "достроково ".
Щоб скоріше захворіти, потрібно частіше палити, затягування димом робити глибокими, цигарку робить єдиною їжею, допалюйте її до кінця.
Особливо це потрібно тим, хто хоче захворіти злоякісними пухлинами губ, гортані та легенів.
Хто бажає стати здоровим та життєрадісним, мусить кинути палити, але Вам тоді годі сподіватися придбати навіть частину тих хвороб, якими володіють курці.
Та Ви не засмучуйтесь — живе ж багато навколо людей без хвороб і нічого ... якось обходяться !
P.S. Зважте, що майже всі курці потенціальні наші "клієнти".
Не паліть!
Брось курить!
No lite Fumase!
No smoking!
Підвищений артеріальний тиск необхідно лікувати
Підвищений артеріальний тиск став розповсюдженим захворюванням, яке виникає поступово під впливом різних факторів.Сучасне напружене життя громадян часті тривалі переїзди на автомобілях, недоспані ночі, часті емоційні стреси, хаотичне харчування, екологічні фактори впливають негативно на стан здоров’я людини. Найбільш тривожним є підвищена захворюваність артеріальною гіпертензією осіб працездатного віку, які щоб забезпечити родину прожитковими статками змушені працювати по 12 годин і більше без відпочинку. Надмірно інтенсивна напружена праця негативно впливає на компенсаторні механізми організму людини і тому викликає ряд серцево-судинних хвороб таких, як ішемічна хвороба серця, стенокардія, артеріальна гіпертензія та інші.
Тому профілактика і рання діагностика та своєчасне лікування забезпечує позитивні наслідки та не допускає до важких ускладнень у виді госьрого інфаркту міокарда, важкої аритмії та тромбозу судин головного мозку, або крововиливу в мозок.
При виникненні проявів болів в ділянці серця, або за грудиною , головокружіння, загальної слабкості, задишки в стані спокою і при ходьбі – це прояви неблагополуччя в діяльності серцево-судинної системи і вимагає невідкладного спілкування з лікарем-кардіологом в поліклініці за місцем проживання.
Електрокардіографічне обстеження, визначення рівня артеріального тиску – це ті рутинні методи діагностики, які дають можливість визначити дальшу тактику і методику обстеження.